Krynica Morska - oceny wg. turystów:
średnia 3.83 na podstawie 255 opinii

PIONOW Villa Urocza

Urocza 10, Krynica Morska
Urocza 10, Krynica Morska
brak opinii 0
Udogodnienia:
 • czajnik
 • internet / WiFi
 • miejsca na ognisko, grill
 • parking
 • usługa sprzątania
 • TV
 • pełny węzeł sanitarny

PIONOW Villa Urocza mieści się w Krynicy Morskiej. Do plaży przy Zalewie Wiślanym można dojść spacerem w 2 minuty. Obiekt dysponuje własnym bezpłatnym parkingiem. W budynku można korzystać z wifi.

Goście mogą korzystać ze sprzętu do grillowania.

Wszystkie pokoje mają swoje łazienki. Wyposażone są w czajnik i telewizor. Istnieje możliwość wypożyczenia roweru lub samochodu. Okoliczne tereny są lubiane przez rowerzystów. Miłośnicy wędkarstwa i pieszych wycieczek również zajdą coś dla siebie.

W odległości 24 km znajduje się Elbląg, a 26 km dzieli Villę od Jantaru. Malbork to 45 kilometrowa wycieczka, a po 62 km docieramy do lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.

Do dyspozycji gości pozostają:

 • apartament 2-poziomowy; 5 łóżek i 2 sofy
 • apartament z balkonem; 3 łóżka i 2 sofy
 • apartament z balkonem; 3 łóżka i 1 sofa
 • apartament z balkonem; 2 łóżka i 1 sofa

Część pokoi ma widok na lagunę.

Brak opinii turystów. Dodaj pierwszą!
Dodaj Opnię
Dostępność noclegów w obiekcie wolne dni zajęte dni
wyślij zapytanie o nocleg:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w ramach www.krynicamorska.com w celu przekazania ich do wybranego i dostępnego na stronie podmiotu/obiektu turystycznego, aż do momentu wycofania zgody.

Jestem świadoma/świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych przez wybrany podmiot turystyczny, z którym w tym zakresie powinnam/powinienem się skontaktować. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie do ich sprostowania, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Informujemy, że niniejsza strona internetowa należy do serwisów internetowych IP:tourism, którego właścicielem jest AGENCJA MARKETINGOWA WJX z siedzibą w Warszawie przy ul. Piastów Śląskich 49. Administratorem zbieranych danych osobowych za pośrednictwem niniejszej strony internetowej nie jest AGENCJA MARKETINGOWA WJX, lecz podmioty turystyczne wybrane przez użytkownika strony, którym dane osobowe są na bieżąco przekazywane do wykorzystania i przetwarzania w celach odpowiedzi na zapytanie i w celach rejestracyjnych.

Ta reklama została wyświetlona : 189229 razy

Ta reklama została wyświetlona : 189229 razy

ZALOGUJ SIĘ JAKO TURYSTA

lub

zaloguj się jako użytkownik w portalach ip:tourism:

Błędny login lub hasło, spróbuj jeszcze raz.

Nie masz konta?

zarejestruj się: (zajmie to ok. 25 sek)

ZALOGUJ SIĘ JAKO BIZNES - WŁAŚCICIEL

OBIEKTU NOCLEGOWEGO, GASTRONOMII, ATRAKCJI
Kliknij tu >>

: KrynicaMorska.com!

Kliknij aby zadzwonić
Sukces!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane!

your image
your image
your image