Krynica Morska - oceny wg. turystów:
średnia 3.83 na podstawie 255 opinii

Hotel Neptun

Gdańska 143, Krynica Morska
Gdańska 143, Krynica Morska
4.3/5.0 2
Udogodnienia:
 • balkon
 • kawiarnia, bar, bufet
 • boisko
 • dyskoteka
 • internet / WiFi
 • parking
 • plac zabaw
 • restauracja
 • siłownia / fitness
 • korty tenisowe
 • pełny węzeł sanitarny
 • wypożyczalnia rowerów

Hotel Neptun położony jest w zielonej części Krynicy Morskiej i może pochwalić się trzema gwiazdkami.

Od piaszczystej plaży dzieli go stumetrowy spacer.

Obiekt prowadzi kawiarnię, dyskotekę oraz restaurację specjalizującą się w kuchni polskiej, dzięki czemu Goście mają zapewnione pełne wyżywienie.

Cechą charakterystyczną Neptuna jest bogate zaplecze sportowe. Na terenie hotelu można pograć w tenisa, siatkówkę czy piłkę nożną. Dysponujemy centrum fitness i wypożyczalnią rowerów, a dla dzieci przewidziano plac zabaw.

Dla wygody Gości do dyspozycji pozostaje bezpłatny parking. Na terenie obiektu można również korzystać z internetu.

Pokoje:

 • domki
 • pokoje 3-osobowe
 • pokoje 2-osobowe

 

Oceny turystów:
Średnia ocena:
4.25
Standard obiektu:
pokoje
łazienki
lokalizacja
jakość do ceny
obsługa
okolica
wyżywienie
zgodność z ofertą
dodaj opinieDodaj opinię
Opinie gości:
2018
Bzam
DZIĘKUJEMY - Jako goście hotelu, my i nasza rodzina , która przyjechała nam pomagać, po dramatycznych wydarzeniach zdrowotnych. Jesteśmy po wrażaniem profesjonalizmu, a przede wszystkim ludzkiego podejścia szefowej hotelu oraz personelu. Dziękujemy jeszcze raz. Maria i Andrzej C.
2018
Hans
Duży Hotel blisko na plażę 150-200 metrow. Trochę podrasowane 3 gwiazdki. Pokoje czyste łazienki w miarę wygodne. Balkonów nie sprzątają i bardzo małe wręcz symboliczne brakuje małego stołu. W łazience brak suszarek (mówimy o hotelu a nie pensjonacie). Obsługa mila, trochę teren wokół do zagospodarowania jak np korty tenisowe do remontu. Pyszne śniadania duży wybór ale brakuje np tostera czy ekspresu do kawy. Obiadokolacje porażka mały wybór ciepłych dań nie wszyscy jedzą gulasz z kasza, czy pałeczki z kurczala. Takie pospolite jedzenie nawet do domowego mu dużo brakuje taka stołówka jak na hotel to słabo. Piwo Tyskie w bufecie 7 zl. Brakuje lokalnego piwa! Polecam hotel jednak jest w nim co zmieniać ma potencjał ale trzeba się odciąć od docelowej klienteli jaką są emeryci w 70 %.
Dostępność noclegów w obiekcie wolne dni zajęte dni
wyślij zapytanie o nocleg:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w ramach www.krynicamorska.com w celu przekazania ich do wybranego i dostępnego na stronie podmiotu/obiektu turystycznego, aż do momentu wycofania zgody.

Jestem świadoma/świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych przez wybrany podmiot turystyczny, z którym w tym zakresie powinnam/powinienem się skontaktować. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie do ich sprostowania, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Informujemy, że niniejsza strona internetowa należy do serwisów internetowych IP:tourism, którego właścicielem jest AGENCJA MARKETINGOWA WJX z siedzibą w Warszawie przy ul. Piastów Śląskich 49. Administratorem zbieranych danych osobowych za pośrednictwem niniejszej strony internetowej nie jest AGENCJA MARKETINGOWA WJX, lecz podmioty turystyczne wybrane przez użytkownika strony, którym dane osobowe są na bieżąco przekazywane do wykorzystania i przetwarzania w celach odpowiedzi na zapytanie i w celach rejestracyjnych.

Ta reklama została wyświetlona : 278150 razy

Ta reklama została wyświetlona : 278150 razy

ZALOGUJ SIĘ JAKO TURYSTA

lub

zaloguj się jako użytkownik w portalach ip:tourism:

Błędny login lub hasło, spróbuj jeszcze raz.

Nie masz konta?

zarejestruj się: (zajmie to ok. 25 sek)

ZALOGUJ SIĘ JAKO BIZNES - WŁAŚCICIEL

OBIEKTU NOCLEGOWEGO, GASTRONOMII, ATRAKCJI
Kliknij tu >>

: KrynicaMorska.com!

Kliknij aby zadzwonić
Sukces!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane!

your image
your image
your image